Васил Терзиев, успешен предприемач, е бил официално предложен за кандидат за кмет на София от три политически формации – „Продължаваме промяната“, „Демократична България“ и „Спаси София“. Те са подкрепени от гражданската платформа „Екипът на София“. Борис Бонев ще бъде водещ на листата за общински съветници. Главната цел на тази коалиция е да постигне победа още в първия тур и да получи мнозинство в Общинския съвет. Също така, формациите ще имат общи кандидати за районни кметове, които ще бъдат представени до края на юли. Събитието беше отразено в реално време от вестник „Дневник“.

Ние сме в социалните мрежи
Последни новини
-

Министерството на икономиката поема нови функции и реже администрацията
-

Експерти взеха проби от Варненското езеро след сигнал за замърсяване
-

Спор за българската азбука се появи около бъдеща монета от 2 евро
-

Проверка край Бургас разкри 33-ма мигранти в товарен автомобил
-

Нейнски: Посланията за Украйна вредят на образа на България
Вашият коментар