Васил Терзиев, успешен предприемач, е бил официално предложен за кандидат за кмет на София от три политически формации – „Продължаваме промяната“, „Демократична България“ и „Спаси София“. Те са подкрепени от гражданската платформа „Екипът на София“. Борис Бонев ще бъде водещ на листата за общински съветници. Главната цел на тази коалиция е да постигне победа още в първия тур и да получи мнозинство в Общинския съвет. Също така, формациите ще имат общи кандидати за районни кметове, които ще бъдат представени до края на юли. Събитието беше отразено в реално време от вестник „Дневник“.

Ние сме в социалните мрежи
Последни новини
-

Ограничават движението по участък от „Хемус“ към София за два дни
-

Търговци алармират за сметище край Зеленчуковата борса във Варна
-

Съдът остави в сила временното отстраняване на Красимира Божкова по казуса „Баба Алино“
-

Административен проблем може да спре работата на обекти в „Одесос“
-

Съдът във Варна осъди двама за опит за документна измама по европейски проект
Вашият коментар