Skip to cont
–
Германска компания осъди „Газпром“ на 15 милиарда евро обезщетение заради едностранното прекратяване на доставките на газ през 2022 г. Решението е на Международния арбитражен съд в Стокхолм. През 2022 и…
АПИ Благомир Коцев България Варна Дмитро Колев ЕС Европа Людмила Балканова МВР НАП НАТО НЗОК Николай Денков Община Варна Протест Румен Радев САЩ София Черно море българия война в Украйна градски транспорт икономика област Варна община Варна парламент русия русия агресор туризъм украйна