Военното министерство обяви поетапно изтегляне на американските самолети
Изтеглянето на американските самолети от летище „Васил Левски“ вече е започнало. Четири от тях са отпътували, а останалите ще напускат страната поетапно от понеделник, съобщиха от Министерството на отбраната, цитирани…